В Україні низку пенсіонерів вже позбавили пенсій

06.10.2016 15:00       

Чимало українців не пройшли верифікацію, у зв’язку з чим їм припинили виплату пенсії. Мінфін у ході верифікації виявив більше мільйона порушень на загальну суму 1,6 млрд. грн. в місяць. Щоправда, скасувати соцвиплати в Мінфіні не можуть – для цього інформацію про порушення направляють розпоряднику коштів – Міністерству соціальної політики і Пенсійному фондові.

«Верифікація зараз є усталеним процесом. Вона діє на постійній основі – виявляє шахрайства та помилки в соціальній сфері. При виявленні невідповідності громадянина критеріям видачі допомоги – інформація про порушення надсилається розпорядникам коштів у соціальній сфері (Мінсоцполітики, Пенсійного фонду, фондів соціального страхування тощо) з рекомендацією припинити виплату», – сказали з цього приводу в Мінфіні.

Однак, хоча в Мінсоцполітики і призупинили ряд виплат незаконно призначених пенсій, тут виконують далеко не всі рекомендації відомства. Як зазначають у Пенсійному фонді, списки пенсіонерів, які не пройшли верифікацію, Мінфін подає з помилками. Наприклад, інформація про те, що частина українців отримують пенсії за недійсними паспортами на бланках із зони боїв, не підтвердилася. Крім того, в списках «фейкових» пенсіонерів виявилося більше 10 тисяч пенсіонерів, які вже тривалий час не отримують виплати.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні