В Україні від смертельного алкоголю померли вже 58 людей

17.10.2016 16:20       

В Україні зареєстровано 135 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них завершились летально – 58

Про це повідомляється на сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.

За оперативними даними, станом на 17 жовтня в Харківській області сурогатами алкоголю отруїлися 91 людина, з них 44 померли. Останні три летальних випадки зареєстровані 14 жовтня.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося – 44 особи, померли – 14).

Кількість постраждалих по кожній області наступна:

1) Запорізька область (м. Вільнянськ, с. Українка, с. Матвіївка, с. Любимівка Вільнянського району): отруїлося – 17 осіб;

2) Дніпропетровська область (с. Катьощине Томаківського району): отруїлося – 8, з них померла -1 особа;

3) Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, з них померла 1 особа;

4) Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло;

5) Луганська область (м. Рубіжне): отруїлося та померло – 2 особи;

6) Миколаївська область (м. Миколаїв): отруїлося та померло – 5 осіб.

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області згідно результатів судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол, за інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за результатами проведеної судово-медичної експертизи 1 померлому встановлено посмертний діагноз: отруєння метиловим спиртом.

На Харківщині з 22 вересня внаслідок отруєння алкоголем померли близько 40 людей, ще близько 100 були госпіталізовані. Правоохоронці виявили вісьмох осіб, які займалися виробництвом і розповсюдженням цього алкоголю. Виробнику, трьом його посібникам обрана міра запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

24 вересня у Харкові для однієї з власниць магазинів, де продавався сурогатний алкоголь, суд визначив міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та визначив заставу в розмірі 275 тис. грн. Цього тижня жінку випустили СІЗО після сплати застави.

Слідство триває за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини, що призвело до отруєння та загибелі людей).

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні