Вбивцю патрульних поліцейських в Дніпрі визнали осудним

30.12.2016 14:47       
На початку січня матеріали кримінального провадження будуть відкриті для ознайомлення підозрюваному.

Вбивця патрульних поліцейських в Дніпрі визнаний осудним. Про це повідомив заступник прокурора Дніпропетровської області Юрій Черкашин.

“Під час досудового розслідування вбивства патрульних поліцейських в Дніпрі допитали понад 150 чоловік і провели 44 судових експертизи. Зокрема, нині завершено судово-психіатричну експертизу підозрюваного, згідно з якою він визнаний осудним”, – повідомив він.

Затриманий Олександр Пугачов звинувачується не тільки у вбивстві двох патрульних поліцейських, але і в посяганні на життя водія маршрутного таксі.

Слідчий і процесуальний керівник у провадженні вважають вину підозрюваного доведеною. Її підтверджують очевидці, матеріали з відеореєстраторів загиблих поліцейських, камери відеоспостереження, а також висновки експертиз. Доведено, що поранення підозрюваному були нанесені саме з пістолета загиблого патрульного.

“На початку січня матеріали кримінального провадження будуть відкриті для ознайомлення підозрюваному, а терміни скерування до суду обвинувального акта залежать від того, з якою швидкістю сторона захисту буде знайомитися з матеріалами”, – зазначив прокурор.

Нагадаємо, у Дніпрі зловмисник застрелив патрульного поліцейського і поранив напарницю, коли патруль зупинив його авто за порушення правил дорожнього руху. Згодом напарниця поліцейського померла в лікарні. Як з’ясувалось, підозрюваний у розстрілі поліцейського перебуває в розшуку за викрадення й ґвалтування людей і створення злочинної організації. Крім того, у справі з’явився другий підозрюваний. Згодом поліція затримала підозрюваного, виявилося, що патрульна встигла його поранити. Стало відомо, що ім’я підозрюваного – Олександр Пугачов, і він із підробленим паспортом звернувся в лікарню по допомогу.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні