Відпустка продовжує життя – вчені

25.06.2019 13:31       

этот материал доступен на русском

Йдеться не лише про довгоочікуваний відпочинок, який потрібен всіх систем нашого організму. У відпустці знижується ризик хвороб серця.

Ілюстрація REUTERS

Ілюстрація REUTERS

Нове дослідження показало, що відпустка продовжує життя людини багато в чому тому, що знижує ймовірність появи метаболічного синдрому. Так називають низку розладів на кшталт гіпертонії та атеросклерозу, які спільно збільшують ризик серцево-судинних захворювань і діабету другого типу.

Читайте такожНазвано смертельну небезпеку короткої відпустки

Вчені із Сіракузького університету в Нью-Йорку з’ясували, що люди, які активно відпочивають, рідше стикаються із серцево-судинними захворюваннями, оскільки сам метаболічний синдром є станом, ризик якого можна знизити, повідомляє MedikForum.

Зокрема, цього можна добитися за рахунок втрати зайвої ваги, фізичних навантажень і відмови від куріння. А ось про вплив відпустки до останнього часу вченим було відомо не так багато.

Свої висновки вони зробили в ході спостережень за здоров’ям 63 працівників, які побували в оплачуваних відпустках. Всі вони здавали аналізи крові, їм також вимірювали об’єм талії. Результати показали, що більша кількість відпусток дійсно зменшує ймовірність метаболічного синдрому.

Вчені з’ясували, що після кожної відпустки, яку бере людина, ризик метаболічного синдрому знижується на чверть, тобто на 25%.

Раніше вчені з Університету штату Огайо з’ясували, скільки відпочинку потрібно людині, щоб прожити нормальне, довге життя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні