Володимир Гройсман ініціював урядову перевірку діяльності місцевих теплокомуненерго та формування ними тарифів на житлово-комунальні послуги

06.10.2016 11:32       

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив сформувати групи представників Уряду для аналізу діяльності теплокомуненерго у 4-5 містах країни та прозорості формування ними тарифів на житлово-комунальні послуги. Відповідну пропозицію Володимир Гройсман озвучив під час засідання Уряду у середу.

“У мене пропозиція, щоби ми прийняли рішення про урядове доручення створити спеціальні робочі групи і виїхати на 4-5 теплокомуненерго країни, і подивитися, що там відбувається на рахунок нормативних або понаднормативних втрат, наскільки ефективно там проводять заходи по енергозбереженню, наскільки там є кричущими факти, коли гріють землю, а не те, що потрібно. Тому що це все належить до компетенції місцевих органів влади”, – заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зауважив, що складові тарифу на житлово-комунальні послуги формуються на місцях. Місцева теплокомуненерго рахує тарифи і подає ці розрахунки на затвердження в Київ. Разом з тим, встановлена Урядом ціна на природний газ є граничною, зазначив він: “Можуть купляти і нижче, якби не було вище”.

Більшість теплокомуненерго країни належать муніципалітетам, місцевим радам, і вони несуть персональну відповідальність за їхню діяльність, наголосив Голова Уряду.

“Тому дуже важливо, щоби зараз ми зрозуміли реально на місцях, чи там ніхто не “перегинає палку”, коли вони роблять розрахунки [щодо тарифів на житлово-комунальні послуги] і подають їх на Київ”, – зазначив він.

Уряд у робочому порядку узгодить склад фахових, якісних груп, що будуть направлені на тиждень різними містами країни. Аналітика за результатам цих поїздок буде презентована українському суспільству, зауважив Володимир Гройсман. “Щоби кожен мав нести відповідальність за свої обов’язки”, – зазначив він.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні