У Володимира Путіна вселився сатана і він приречений на вічне прокляття

10.09.2014 11:06       

Українська православна церква вважає, що Путін є втіленням Зла на землі і як кожний грішник має шанс на спасіння своєї душі.

У Володимира Путіна вселився Сатана, а він сам приречений на вічне прокляття, незважаючи на каяття, – про це повідомив голова Української православної церкви у своїй заяві під назвою «Новий Каїн».

Патріарх Філарет зробив заяву із звинуваченням російського лідера у намаганні усвідомлено «спровокувати масове кровопролиття і вбивства» на сході України. «З великою скорботою повинен публічно заявити, що серед правителів цього світу … з’явився новий Каїн, не за ім’ям його, а за ділами його» – сказав патріарх. «Як перше братовбивство в історії Каїна, ці діла демонструють, що вищезгаданий правитель попав під владу Сатани» – таке твердження Філарета розміщено на патріаршому веб-сайті українською, російською та англійською мовами. Він стверджує, що Путін говорить очевидну брехню: посилаючи найманих вбивць у нашу країну, він говорить про внутрішній конфлікт, до якого він начебто не має відношення.

Патріарх повідомив, що українці неодноразово закликали Путіна і його співучасників до здорового глузду, припинити сіяти зло і смерть, і розкаятись. «Здається, що він залишається глухим до цих закликів і тільки помножує зло тому, що ним, як Іудою Іскаріотом, оволодів Сатана». Патріарх Філарет додав, що у Путіна залишається надія на спасіння.

«Однак сподіваючись на спасіння усіх грішників, ми залишаємо надію на каяття цього правителя і спрямовуємо до нього заклики мільйонів людей: припинити множення брехні як вбивства духовної суті людини і вбивства фізичного, повернутися до здорового глузду людини» – говориться в заяві.

У виданні повідомляється, що прихожан УПЦ-КП значно більше ніж віруючих московського патріархату, на чолі яких стоїть патріарх Кирилл (Гундяєв), союзник Путіна, який грає значну роль у державотворенні та політиці Росії.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні