Волонтери подають до суду на міністра оборони України

04.09.2014 16:00       

Волонтери харківської громадської організації «Громадська варта» готують позов до суду на міністра оборони України Валерія Гелетея. Приводом стало те, що військовослужбовці не мають одягу та взуття, однак міністр говорить, що вони усім забезпечені.

«З однієї сторони ми розуміємо, що для преси, радіо і телебачення потрібно говорити так, щоб наші вороги думали, що у нас все є. Але коли цій брехні буде кінець?», – зазначила у коментарі ZAXID.NET волонтер «Громадської варти» Неля Яровенко.

За словами волонтера, бійці 92 бригади, що дислокується під Харковом, не мають взуття та звичайної форми, не те що зимової.

«З дня на день вони підуть на передову, але не мають ні взуття, ні одягу. А в міністерстві пишуть, що бійці ледь не у валянках стоять. Ми їм купуємо берци, куртки, форму, ремені, прилади. Куди діваються гроші Міноборони – це нам незрозуміло», – розповіла Яровенко.

Вона зазначила, що наразі волонтери готують фото-, відео- та аудіо докази для судового позову. До суду волонтери звернуться найближчими днями.

Нагадаємо, 31 серпня Валерій Гелетей у прямому ефірі на телеканалі «Інтер» запевнив, що бійці антитерористичної операції (АТО) забезпечені теплим одягом і спальниками.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні