Юрій Луценко: “Я Юлю дуже люблю. Але…”

04.01.2015 18:39       

У БПП назвали відмову “Батьківщини” голосувати за бюджет-2015 серйозним сигналом для коаліції.
Голова фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді, координатор коаліції Юрій Луценко вважає, що дії фракції “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” під час голосування за проект Державного бюджету на 2015 рік є серйозним сигналом для коаліції. Про це він сказав в інтерв’ю “Українським новинам”, повідомила прес-служба фракції.
“Що мене турбує – це позиція “Батьківщини”. Я Юлю дуже люблю і з великою повагою ставлюся до неї. Її депутати і вона особисто внесли величезну кількість дуже розумних пропозицій до бюджету. Було дуже цікаво спостерігати за стосунками Яценюка і Тимошенко – вони на очах мінялися на конструктивні. Але, врешті, вся фракція “Батьківщини” не голосувала. І це я розглядаю як серйозний дзвінок для коаліції”, – сказав Луценко.
За його словами, багато депутатів прийняли рішення не голосувати чи утриматися не тому, що вони проти коаліції або ж коаліційної угоди, а тому, що хотіли бачити формалізований на папері документ.
“Я особисто звинувачувати їх за це не можу, адже вони мають право міркувати над документами відведений на це регламентом час, вносити поправки, бачити таблиці. Це було політичним рішенням коаліції – голосувати без усього цього. Я голосував “за” й агітував голосувати так інших, але я не можу заперечити будь-якому депутатові, який вважав би за неможливе віддати свій голос за таких умов”, – додав він.
Луценко зазначив, що у зв’язку з такими діями партнерів по коаліції “Народний фронт” звернувся до БПП із пропозицією про скликання ради коаліції, щоби розглянути це питання.
“Бюджет – одне з найважливіших політичних рішень, і якщо його не приймає вся фракція – це дзвінок про те, що не все гаразд у стосунках партнерів”, – наголосив Луценко.
Голова фракції БПП вважає, що коаліція має не тільки володіти ораторським мистецтвом і ефективно працювати над документами в кулуарах, а й ухвалювати спільні політичні рішення.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні