ЗМІ: В Єгипті затримано більше 40 “братів-мусульман”, серед них громадянин Росії

03.09.2014 11:46       

Понад 40 прихильників забороненого в Єгипті асоціації “Брати-мусульмани” були арештовані в п’ятницю співробітниками МВС за участь у несанкціонованих мітингах. 

Серед них громадянин РФ, студент найбільшого в світі ісламського університету “Аль-Азхар”, повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на єгипетську газету “Аль-Ахрам”. За словами помічника глави МВС зі зв’язків з громадськістю Абделя Фаттаха Османа, росіянин був затриманий в провінції Гарбія, при ньому були виявлені листівки в підтримку скинутого рік тому президента Єгипту Мухаммеда Мурсі.

У березні цього року в числі заарештованих прихильників ісламістів виявився інший російський студент “Аль-Азхара”. Проти нього були висунуті звинувачення в участі в заворушеннях і нападі на державну і приватну власність.

За даними прокуратури, активісти спалили поліцейський автомобіль і машину швидкої допомоги, трощили вітрини магазинів і розбили скло в автобусі, що належить столичному управлінню транспорту. Тоді через кілька днів заарештованого студента відпустили під заставу. Заворушення в ряді вузів Єгипту не вщухають з минулого літа після відсторонення військовими від влади Мурсі. Їх пік припав на кінець грудня 2013 року слідом за рішенням тимчасової влади АРЄ оголосити “Братів-мусульман” терористичною організацією. Студенти, серед яких чимало активістів забороненої асоціації, неодноразово намагалися повсюдно провокувати зіткнення.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні