BBC WORLD NEWS: «ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ПОДАВ У ВІДСТАВКУ»

23.07.2015 14:34       

Президент України Петро Порошенко подав у відставку зі своєї посади у зв’язку з останніми подіями в країні. Відповідне прохання відправлено у Верховну Раду. Про це в ефірі телеканалу BBC World News заявив журналіст Бі-бі-сі Тому Барридж, що працює на Україні.
Журналіст не виключив, що рішення Петра Порошенка покинути пост Президента України, продиктоване тиском, яке останнім часом на нього чинився з боку так званого “Правого сектора”. Напередодні у Києві відбувся багатотисячний мітинг під гаслом «Геть владу зрадників». Мітингувальники вимагали провести референдум про недовіру до президента, уряду та Верховній Раді.

“По-моєму, достатньо надійним джерелам, близьким до оточення Петра Порошенка, він прийняв рішення скласти з себе повноваження. Опитування показують, що президент України має вкрай низький рейтинг довіри серед населення і він продовжує стрімко знижуватися. Порошенко вважає, що повинен піти у відставку, оскільки втратив свою легітимність. Ймовірно скоро ми почуємо офіційну заяву про відставку, процедура запущена.” – констатує Те Барридж.
На запитання ведучого новинної стрічки, що чути з боку уряду Арсенія Яценюка, журналіст відповів, що “багато міністри зараз в розгубленості і в уряді України, по всій видимості, панує хаос”.
Як стало відомо, президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відправили своїх рідних за межі країни, куди саме не розголошується.

Ось таку маячню вже в котрий раз розповсюджують “правдиві” росоЗМІ…

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні