П’ять осіб вбито під час атаки смертника в чеченській столиці

09.10.2014 14:27       

Терорист-смертник підірвав себе в Грозному, також загинули п’ять поліцейських і поранені щонайменше 12 інших людей

Напад стався за межами залу, де збирався проходити концерт з нагоди Дня міста Грозного. Це співпало з днем народження чеченського лідера Рамзана Кадирова. Міністерство внутрішніх справ повідомило, що поліція шукала «підозрілу» молоду людину коли той підривав пристрій.

Грозний був зруйнований двома війнами між Росією і чеченцями, але останні роки там було відносно спокійно.

В російській заяві говориться, що російські поліцейські помітили підозрілу молоду людину близько метало детекторів, встановлених у концертному залі. «Коли поліція вирішила обшукати його і встановити його особу, чоловік підірвав себе», зазначається в заяві. Підривник був ідентифікований як 19-річний Опті Мударов, мешканець Грозного. Міністерство внутрішніх справ заявило, що він зник два місяці тому і з тих пір не мав жодних контактів з родиною. Інформація щодо жертв серед цивільного населення відсутня.

Нещодавно президент Чечні стверджував, що екстремістські ісламські бойовики, які проводили напади в Росії напередодні зимових Олімпійських ігор, більше не являються загрозою в Чечні і не набираються.

Кадиров стверджував, було всього “від п’яти до 12 бандитів”, вони залишені в горах.

Це була перша велика атака з часу, коли в минулому році був вбитий Доку Умаров.

Російський міністр внутрішніх справ В.Колокольцев заявив, що нагородить співробітників поліції, причетних до попередження терористичного акту. Кадиров обіцяв знайти і покарати винних.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні