В.Медведчук принизив А.Парубія

19.08.2014 15:29       

Печерський райсуд м.Києва 15 серпня задовольнив позов лідера Громадського руху “Український вибір” Віктора Медведчука про захист честі і гідності. Відповідачами за цим позовом виступали Рада національної безпеки і оборони України та його секретар Андрій Парубій, повідомили УНН у прес-службі Громадського руху “Український вибір”.

За повідомленням, суд визнав недостовірною і такою, що принижує честь і гідність Віктора Медведчука, поширену Андрієм Парубієм 4 липня на брифінгу РНБОУ інформацію наступного змісту:

“Медведчук … є тим злочинцем, який протягом останніх років максимально брав участь в тому, щоб ця ситуація була створена”;

“… Лінія екстремістських груп, мережева структура створювалася протягом двох років. І … фінансування цих груп здійснювалося через Медведчука”;

“… Медведчук є одним з ключових організаторів і тих, хто готував заколот в Україні і хто створював грунт для того, щоб російські війська вторглися на територію України”.

За повідомленням, суд зобов’язав опублікувати на офіційному сайті Ради національної безпеки і оборони України спростування недостовірної інформації, оприлюдненої Андрієм Парубієм.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні